Zapytaj o koszt dla swojej inwestycji


Gruntowe, wodne, powietrzne pompy ciepła

Cennik pomp ciepła i fotowoltaiki.

Jeżeli interesuje Cię koszt instalacji pompy ciepła lub fotowoltaiki to oferta naszej firmy jest skierowana właśnie do Ciebie. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasza firma posiada odpowiednie uprawnienia i certyfikaty, które są niezbędne do sprzedaży i montażu pomp ciepła. Posiadamy również bardzo bogate doświadczenie, gdyż współpracujemy już z olbrzymią ilością klientów. Nasza domena to konkurencyjne ceny, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Projektowanie, montaż, a także serwis – jesteśmy całkowicie kompleksowi zatem z nami nie musisz się martwić o swoje instalacje grzewcze.

Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii to trafiliście w idealne miejsce. Otóż głównym celem naszej działalności jest spełnianie wszelkich oczekiwań i wymagań naszych klientów w zakresie OZE. Doświadczenie zdobywane przez nas na przełomie wielu lat pozwala nam być jedną z najlepszych firm oferujących nowoczesne rozwiązania technologiczne. Jednym z takich rozwiązań są sprawdzone i wydajne pompy ciepła, które mamy przyjemność instalować.

Wszystkie oferowane przez nas pompy ciepła to urządzenia łatwe w obsłudze, a co najważniejsze niezawodne. Co raz więcej klientów decyduje się na skorzystanie z tak ciekawego rozwiązania jednak wiele osób posiada jeszcze pewne wątpliwości. Do najczęściej spotykanych należą aspekty cenowe. Dlatego też poniżej postaramy się zgłębić temat ceny i kosztów takich instalacji.

Jaki jest koszt wykonania pompy ciepła?

Chociaż niektórym wydaje się inaczej instalacja pompy ciepła nie jest wcale drogim przedsięwzięciem. Oczywiście nie ma stałej ceny, którą należy uiścić za wykonanie przez naszą firmę takiej instalacji. Wynika to przede wszystkim z faktu, że oferujemy zróżnicowane urządzenia, które różnią się od siebie właściwościami, a co za tym idzie także ceną. Wszystkie oferowane przez nas pompy ciepła prezentują jednak wysoką jakość i stanowią niezawodne rozwiązania. W zależności od dokonanego przez klienta wyboru cena może być niska, średnia lub wysoka. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotną rolę odgrywa cena, dlatego kierując się zadowoleniem naszych klientów oferujemy naprawdę korzystne warunki cenowe. Kwota zakupu pompy ciepła, a także jej montażu i wykonania całej instalacji nie jest wygórowana, a nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Ze względu na dużą rozbieżność cenową zawsze wyceniamy każdą instalację indywidualnie.

Jak nawiązać z nami współpracę?

Aby skorzystać z naszej oferty wystarczy skontaktować się z nami poprzez telefon lub wiadomość e-mail. Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie podejmujemy się wykonania zleceń na terenie całego województwa.